• Obniżka

Naturalny krem ze śluzem ślimaka Orientana

Krem do twarzy ze śluzem ślimaka, zawiera oczyszczony śluz ślimaka i jest on pozyskiwany w sposób bezpieczny dla zwierząt. Jest składnikiem naturalnym i ma efektywne działanie na skórę twarzy. Przede wszystkim krem ma bardzo delikatną formułę, nie bardzo lekką, ale taką którą wnika w skórę z łatwością. Nie pozostawia żadnego tłustego śladu. Działanie kremu jest bardzo intensywne. 

64,99 zł
45,49 zł Zniżka 30%
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Śluz ślimaka jest bogatym źródłem naturalnego kolagenu, zawiera także: elastynę,kwas glikolowy, allantoinę, witaminy. Jego działanie jest silnie regenerujące i naprawcze. Jeśli masz cerę z widocznymi zmarszczkami, przesuszoną, to krem ze śluzem ślimaka będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Stosując krem systematycznie odczujesz, że skóra jest zregenerowana, odpowiednio nawilżona. 

Krem do twarzy ze śluzem ślimaka redukuje przebarwienia na twarzy, będzie pomagał niwelować blizny i przyczyni się do redukcji zmarszczek. Polecany osobom, które borykają się z plamami pigmentacyjnymi na twarzy, ale każda cera go pokocha. Naturalny krem ze śluzem ślimaka zaliczany jest do kremów odmładzających.

Atutem jest jego wydajność, subtelny, naturalny zapach, konsystencja i estetyczne, szklane opakowanie.
Inny produkt ze śluzem ślimaka 
https://ziel-ona.pl/twarz/452-naturalny-krem-pod-oczy-ze-sluzem-slimaka-orientana.html

Zachęcam do przeczytania https://ziel-ona.pl/content/22-seria-z-sluzem-slimaka-orientan

ORIENTANA

Opis

pojemność
50ml

Zobacz także