Radiant Glow Mask Evolve Organic Beauty

Ta bogata maseczka do twarzy z proszkiem z surowego kakao i glinki rewitalizuje i oczyszcza podczas gdy granulat orzechów kokosu sprawia, że skóra jest jedwabiście gładka. Organiczny olej z nasion baobabu odżywia skórę i nadaje jej cudowną miękkość. Naturalne roślinne ekstrakty dają tej peelingującej masce w połączeniu z wodą kremowo-mleczną teksturę, którą można łatwo zmyć. 

99,50 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Maska zawiera składniki czynne:

Surowe kakao: Surowe kakao jest bogate w antyoksydanty, które pomagają, chronić skórę i ją nawilżać oraz poprawiają wygląd skóry, Ponadto zawiera ono dużą ilość magnezu, witaminy C i omega 6 kwasów tłuszczowych. Wspiera regenerację komórek i pozostawia skórę młodą.

Olejek migdałowy: Olej migdałowy wskazuje dużą zawartość witaminy A, E i B, jak również działa nawilżająco, odżywczo i sprawia, że skóra jest miękka. Jest szybko wchłaniany przez skórę bez sklejania i pozostawia ją optymalnie odżywioną.

Skorupki kokosu w proszku: Działają delikatnie szorstko i usuwają tym samym obumarłe komórki skóry - dla miękkiej, gładkiej rozjaśnionej cery.

Zastosowanie: Wystarczająco grubą warstwę maseczki nałożyć na wcześniej oczyszczoną skórę. Po 5 minutach spłukać czystą, ciepłą wodą. Maska działa jak peeling, przy nakładaniu lub zmywaniu, delikatnie masuj skórę, aby złuszczyć naskórek. 

Wskazówka: Upewnij się, że twoje dłonie są suche, gdy nakładasz maseczkę, aby do produktu nie dostała się woda!

1 Przedmiot

Opis

pojemność
60 ml