• Obniżka

Rozświetlający peeling enzymatyczny do twarzy z kwasami owocowymi Melo

Peeling enzymatyczny z enzymami papai i ananasa zawiera papainę oraz bormelinę, ekstrakt z granatu i witaminę C. Możesz w skuteczny sposób pozbyć się szarej cery, która ma przebarwienie i wygląda na ciągle zmęczoną. 20 gr zamkniętych w słoiczku. Peeling jest w postaci proszku do samodzielnego rozrobienia w proporcji: 1:2.

35,00 zł
24,50 zł Zniżka 30%
Brutto
Ilość
W magazynie

Zawarty w peelingu ekstrakt z granatu pełni funkcję naturalnego filtra przeciwsłonecznego i stymuluje komórki do szybszej regeneracji. Witamina C znacznie poprawia krążenie w skórze i zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Przed zastosowaniem peelingu twarz musi być oczyszczona i osuszona. Przed zabiegiem nie należy nakładać żadnych preparatów na twarz, a po zabiegu należy unikać słońca i solarium (2-3 dni).

Proszek mieszamy z wodą przegotowaną lub filtrowaną 1:2 (np. 5g proszku na 10ml wody). Po uzyskaniu jednolitej konsystencji można peeling nałożyć na twarz. Pozostawić na 10 do 15 minut i potem zmyć ciepłą wodą. (Nie stosować wody mineralnej, bo blokuje działanie enzymów)

Melo
1 Przedmiot
Zobacz także