Podkład w odcieniu In the buff
img1.png

Używany przeze mnie każdego dnia, właśnie w odcieniu IN THE BUFF. Stosuję go chwilę po nałożeniu kremu BB, głownie w zimie i jesienią. Bywa też tak, że nakładam go samodzielnie. Jest naturalny i bezpieczny dla skóry, zawiera naturalny filtr SPF 15. Sprawdzi się w każdego typu cerze: z widocznymi naczynkami, z wypryskami, cerze tłustej czy suchej. Przy wyborze odpowiedniego koloru, najważniejsze jest dobranie odpowiedniego tonu karnacji jaką mamy: naturalny ton, chłodny, ciepły i oliwkowy. Używam odcienia IN THE BUFF dla naturalnego typu cery. Zawartość podkładu jest umieszczona w plastikowym pudełku z sitkiem, ułatwia to wydobycie podkładu na wieczko. W podróży się nie rozsypuje, wystarczy przekręcić sitko na stronę bez dziurek i może jechać z nami wszędzie. Podkład mineralny ma postać bardzo drobno zmielonego proszku. Dlatego bardzo ładnie, wręcz idealnie stapia się ze skórą. Wystarczy odrobina wysypana do wieczka, aby dokładnie pokryć całą twarz, Nakładamy go pędzlem top flat lub kabuki, strzepując najpierw nadmiar proszku z pędzla i nakładamy ruchami kolistymi lub stemplowania. Trzeba to zrobić stopniowo, nigdy nie należy nakładać grubej warstwy na jeden raz. Przy stopniowaniu widzimy za każdym razem poziom krycia i kolor Decyzja należy do nas czy nakładamy następną warstwę.

img1.png

Uwaga przy bardzo suchej cerze nie powinniśmy zbyt mocno wciskać podkładu, lub kręcić mocno pędzlem, mimo że jest on miękki może skórka się złuszczyć i będzie to widoczne. Kilka minut po nałożeniu odczekaj, kolor pojawi się za chwilkę. Podkład zakrywa pory, wyrównuje całość, daje efekt naturalnej, zdrowej cery. Podkład jest produktem sypkim, ale możesz uczynić z niego podkład o kremowej, jedwabistej konsystencji, niczym fluid. Dodaj odrobinę hydrolatu, rozrób i nakładaj. Krycie jest tak samo wspaniałe.

img4.png

Dobieranie odcienia
Najtrudniejszym krokiem jest właśnie ten etap. Lily lolo oferuje podkłady w tonacjach: ciepłe, zimne, naturalne, oliwkowe w kategoriach od bardzo jasnych po bardzo ciemne. Najprościej zrobi mały test, nakładając na dolną partię twarzy (w okolice brody) przy dziennym świetle. Do tego celu zachęcam do skorzystania z mini produktów lub darmowych próbek.

Trwałość
Podkład jest bardzo trwały. Używam go rano i nie muszę poprawiać w ciągu dnia, cera jest naturalna i wyglada świeżo przez cały dzień. Dodatkowym atutem tego podkładu jest jego wydajność, starcza na długo. Wart swojej ceny.

Podkład możesz kupić tutaj

Skład:
MICA, ZINC OXIDE [+/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDE), CI 77491 (IRON OXIDE), CI 77499 (IRON OXIDE)]. Mika, tlenek cynku, dwutlenek tytanu, tlenki żelaza.
Produkt odpowiedni dla vegan.

A już następnym razem - Korektory - kamuflaż cery niedoskonałej!