• Obniżka

Rękawica peelingująca Kessa

Rękawica KESSA ma delikatnie chropowatą powierzchnię. Wykonana jest z włókna wiskozowego. Zaleca się regularność w używaniu rękawicy Kessa, ponieważ krążenie będzie w 100% polepszone, skóra będzie głęboko oczyszczona, a jej elastyczność wzrośnie. Rękawica Kessa jest głównei dedykowana osobom walczącym z rozstępami i cellulitem.

16,70 zł
11,69 zł Zniżka 30%
Brutto
Ilość
W magazynie

Rękawica do masażu, nieodłączny element tureckiego rytuału „hammam”. Pobudza krążenie krwi, wydobywa ze skóry zanieczyszczenia i usuwa je wraz z martwym naskórkiem.

Stosowanie: Masaż przy użyciu rękawicy wykonywać maksymalnie dwa razy w tygodniu. Nawilżamy ciało wodą przez około 5 minut, następnie zwilżamy rękawicę i wyciskamy ją z nadmiaru wody. Masujemy ciało od dołu w górę (masaż powinno się zawsze wykonywać w kierunku serca) okrężnymi ruchami. To normalne, ze podczas masażu można zobaczyć włókna martwego naskórka i lekkie zaczerwienienie, to znaczy, że zabieg przynosi pożądane efekty. Nie masować zbyt intensywnie w miejscach, w których skóra jest zbyt wrażliwa. 

TADE
3593290023752
1 Przedmiot

Opis

kolor
Black
skład
wiskoza 100%
Zobacz także