Gąbka naturalna 9-10 cm Najel

Naturalne gąbki nie tylko delikatnie oczyszczają skórę i dają przyjemne uczucie miękkości i gładkości podczas kąpieli, ale są także wolne od toksyn, przez co świetnie nadają się dla osób o bardzo wrażliwej skórze oraz dla dzieci i niemowląt. 

32,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Organiczna gąbka, która pod wieloma względami przewyższa swój syntetyczny odpowiednik. Rosnąca na dnie Morza Śródziemnego na głębokości od 15 do 60 metrów, gąbka gatunku Honeycomb jest naturalnie okrągła i sprężysta a dzięki porowatej strukturze, pozwala uzyskać gęstą i obfitą pianę. Delikatnie masuje skórę i usuwa wszelkie zabrudzenia, pozostawiając wyjątkowe uczucie świeżości i czystości. 

W przeciwieństwie do gąbek syntetycznych, nie stają się siedliskiem bakterii i pleśni, ponieważ posiadają naturalne enzymy, które powstrzymują wzrost drobnoustrojów. 

Odpowiednio czyszczone po użyciu (wystarczy wypłukać je czystą wodą, wycisnąć i pozostawić do wyschnięcia), pozostaną świeże i gotowe do następnej kąpieli dużo dłużej niż wytwarzane sztucznie gąbki.

Wyroby firmy Najel pozyskiwane są ręcznie przez wykwalifikowanych nurków, którzy odcinają gąbkę pozostawiając korzeń, umożliwiając jej w ten sposób ponowny wzrost i stymulując rozwój kolonii gąbek w danym miejscu.

NAJEL
1 Przedmiot